IV  TALLINNА
RAHVUSVAHELINE
BALLETI
SUVEKURSUS
13.07-03.08.2020 a.

SCHEDULE TIBC-2018

KONKURSI KAVA TIBC-2018 ( 21. - 26. märts 2018)





Täidetud 16.03.2018

(Antus manuses on eelkava. Kinnitatud kava hakatakse saatma osalejatele enne konkursi algust)*



21. MÄRTS 2018 (KOLMAPÄEV)

Toimumiskoht: Salme Kultuurikeskus


“Balletitantsija” kategooria osalejate saabumine, registreerumine, avamine


09:30-21:00 “Balletitantsija” kategooria osalejate registreerumine ja loosimine

09:30-21:00 Proovid

13:00-15:00 Lõunasöök


22. MÄRTS 2018 (NELJAPÄEV)

Toimumiskoht: Salme Kultuurikeskus

“Balletitantsija” kategooria esimene voor


9:00 Balletitund A (tantsusaal), B (lava)

10:00 Balletitund C, D (lava)


Esimene voor (klassikaline tants):

11:00-11:15 Ettevalmistus A-rühmale

11:15-12:00 А-rühma esinemised

12:00-12:15 Ettevalmistus B-rühmale

12.15-13.00 B-rühma esinemised

13:00-14:45 Puhkepaus

14:45-15:00  Ettevalmistus C-rühmale

15:00-16.30: C-rühma esinemised

16:30-16:45: Ettevalmistus D-rühmale

16:45-18:00: D-rühma esinemised

21:00 Tulemuste avaldamine


23. MÄRTS 2018 (REEDE)

Toimumiskoht: Salme Kultuurikeskus

“Balletitantsija” kategooria teine voor


9:00 Balletitund A (lava), B (tantsusaal)

10:00 Balletitund C, D (lava)


Teine voor (kaasaegne tants):

10:45-11:00 Ettevalmistus A-rühmale

11:00-11:45 А-rühma esinemised

11:45-12:00 Ettevalmistus B-rühmale

12.00-13.00 B-rühma esinemised

13:00-14:45 Puhkepaus

14:45-15:00  Ettevalmistus C-rühmale

15:00-16.30: C-rühma esinemised

16:30-16:45: Ettevalmistus D-rühmale

16:45-18:00: D-rühma esinemised

21:00 Tulemuste avaldamine


24. MÄRTS 2018 (LAUPÄEV)

Toimumiskoht: Salme Kultuurikeskus

“Balletitantsija” kategooria kolmas voor ja “Koreograafi” kategooria osalejate saabumine, registreerumine


9:00 Balletitund A (tantsusaal), B (lava)

10:00 Balletitund C, D (lava)


Kolmas voor (klassikaline tants):

10:45-11:00 Ettevalmistus A-rühmale

11:00-11:45 А-rühma esinemised

11:45-12:00 Ettevalmistus B-rühmale

12.00-12.45 B-rühma esinemised

12:45-14:45 Puhkepaus

14:45-15:00  Ettevalmistus C-rühmale

15:00-16.30: C-rühma esinemised

16:30-16:45: Ettevalmistus D-rühmale

16:45-18:00: D-rühma esinemised

21:00 Tulemuste avaldamine



25. MÄRTS 2018 (PÜHAPÄEV)

Toimumiskoht: Salme Kultuurikeskus

“Koreograafi” kategooria konkursi esinemised, galakontserdi proovid, gala üldlavastus


9:00 Balletitund A (lava), B (tantsusaal)

10:00 Balletitund C, D (lava)

09:00-13:30 “Koreograafi” kategooria osalejate saabumine, registreerumine ja loosimine, proovid


14:00-16:00 “Koreograafi” kategooria konkursi esinemised

16:00-17:00 Kohtumine žüriiga

21:00 Tulemuste ja galakontserdikava avaldamine koreograafidele



26. MÄRTS 2018 (ESMASPÄEV)

Toimumiskoht: Rahvusooper Estonia

Viimane päev, galakontsert


9:00-10:00 Treeningtund A, B

10:00-11:00 Treeningtund C, D

11:00-16:00 Galakontserdi proovid (valitud osalejad, võitjad ja laureaadid)

16:00-18:00 Lõputserimoonia  ja galakontsedi ettevalmistus

19:00-22:00 Lõputserimoonia. Tulemuste avaldamine, auhindade jagamine. Galakontsert

22:00-23:00 Koosviibimine pärast galakontserti.


27. MÄRTS 2018 (TEISIPÄEV)

Osalejate ärasaatmine


*Konkursi korraldustoimkond jätab endale õiguse teha kavas muudatusi.