IV  TALLINNА
RAHVUSVAHELINE
BALLETI
SUVEKURSUS
13.07-03.08.2020 a.

Võitjad 2016

KOLMANDA VOORU TULEMUSED (FINALISTID)

Final results AFinals results of the B Group

Final results C.pngFinal results D.png

VÕITJAD

GRUPP A (TÜTARLAPSED):

I PREEMIA: Alesia Lazareva (VENEMAA, Moskva Koreograafiline Kool Gzhel)

II PREEMIA: Viktoriya Melnychuk (UKRAINA, Balletigümnaasium Kiyanochka)

III PREEMIA: Rūta Karvelytė (LEEDU, Rahvuslik Čiurlionise Kunstide Kool)

Polina Morozova (VENEMAA, Alexanderi Balletikool)

Natali Täht (EESTI, Tallinna Balletikool)

Lisaks võtjatele on galal osaleja: Ayano Mito (JAAPAN, Ruri Inoha Balletistuudiost kui TIBC2016 konkursi noorim osavõtja)

AUTASUD

Lühiajaline täiendõpe Zürichi Tantsuakadeemias: Natali Täht (EESTI, Tallinna Balletikool)

Lühiajaline täiendõpe Lissaboni Rahvusliku Konservatooriumi Tantsukoolis: Viktoriya Melnychuk (UKRAINA, Balletigümnaasium Kiyanochka)

Atelier Yoshino eriauhind: Alesia Lazareva (VENEMAA, Moskva Koreograafiline Kool Gzhel)

GRUPP A (NOORMEHED): 

I PREEMIA: ei antud välja

II PREEMIA: ei antud välja

III PREEMIA: ei antud välja

Galal osaleja: Kaspar Kaldaru (EESTI, Tallinna Balletikool)

Arts Planning Japan eriauhind: Kaspar Kaldaru (EESTI, Tallinna Balletikool)

GRUPP B (NEIUD):

I PREEMIA: Marjana Fazullina (EESTI, Tallinna Balletikool)

II PREEMIA: Darina Toneva (BULGAARIA, Rahvuslik Tantsukunsti Kool)

III PREEMIA: Anna Roberta Lahesoo (EESTI, Tallinna Balletikool)

Emma Lagūna (LÄTI, Riia Koreograafiakool)

Atelier Yoshino eriauhind: Marjana Fazullina (EESTI, Tallinna Balletikool)

Natalia Kremen Balletikooli suvekursuse eriauhind: Hatice Ertürk (TÜRGI, Mimar Sinan Kunstiülikool)

Zhasmin Seizova (BULGAARIA, Rahvuslik Tantsukunsti kool)

GRUPP B (NOORMEHED):

I PREEMIA:  ei antud välja

II PREEMIA: ei antud välja

III PREEMIA: Taras Titarenko (UKRAINA, Tallinna Balletikool)

Lühiajaline täiendõpe Lissaboni Rahvusliku Konservatooriumi Tantsukoolis: Taras Titarenko (UKRAINA, Tallinna Balletikool)

Arts Planning Japan eriauhind: Taras Titarenko (UKRAINA, Tallinna Balletikool)

GRUPP C (NAISED):

I PREEMIA: Nana Yamamoto (JAAPAN, Balletistuudio Reverence)

II PREEMIA: ei antud välja

III PREEMIA: Komugi Tokumitsu (JAAPAN, Cerri Balletiakadeemia)

Atelier Yoshino eripreemia: Iyo Uegaito (JAAPAN, Tallinna Balletikool)

Arts Planning Japan eripreemia: Valeriya Melnychuk (UKRAINA, Kiievi Koreograafiline Kolledž)

Zuzanna Kidziak (POOLA, Lublini Muusika- ja Tantsuteater) 

Lühiajaline täiendõpe Eesti Rahvusballetis: Nana Yamamoto (JAAPAN, Balletistuudio Reverence)

GRUPP D (NAISED):

I PREEMIA: Elena Sharipova (VENEMAA, Jekaterinburgi Akadeemiline Oopri- ja Balletiteater)

II PREEMIA: Veronika Varnovskaya (VENEMAA, Kremli Ballett)

III PREEMIA: ei antud välja

Atelier Yoshino eripreemia: Satomi Netsu (JAAPAN, Sibiu Balletiteater)

Lühiajaline täiendõpe Bolshoi Balletis: Elena Sharipova (VENEMAA, Jekaterinburgi Akadeemiline Oopri- ja Balletiteater)

Lisaks võitjatele on galal osaleja: Satomi Netsu (JAAPAN, Sibiu Balletiteater)

GRUPP C-D (MEHED):

I PREEMIA: Ali Urata (JAAPAN, Eesti Rahvusballett)

Yaroslav Tkachuk (UKRAINA, Taras Shevchenko Rahvsooperi- ja Balletiteater)

II PREEMIA: Tenki Nomura (JAAPAN, Tantsustuudio Iceblue)

III PREEMIA: Vahagn Margaryan (ARMEENIA, Rahvuslik Akadeemiline A. Spendiaryani Ooperi- ja balletiteater)

Artem Pugachev (VENEMAA, Astrahani Riigi Ooperi- ja Balletiteater)

Arts Planning Japan eripreemia: Mehis Saaber (EESTI, vabakutseline)

Denis Panchenko (UKRAINA, Harkivi Rahvuslik Akadeemiline M. Lysenko Ooperi- ja Balletiteater)

Lühiajaline täiendõpe Eesti Rahvusballetis: Yaroslav Tkachuk (UKRAINA, Taras Shevchenko Rahvsooperi- ja Balletiteater)

Tenki Nomura (JAAPAN, Tantsustuudio Iceblue)

Natalia Kremeni Balletikooli suvekursuse eripreemia: Tenki Nomura (JAAPAN, Tantsustuudio Iceblue)

     

ESIMESE JA TEISE VOORU TULEMUSED


23.03.2016

Teise vooru edasijõudnud osalejad

 Results A 23.03 Results B 23.03 
 Results C 23.03   Results D 23.03   

24.03.2016

Kolmandasse vooru jõudnud osalejad

Results A 24.03
Results B 24.03
Results C 24.03
Results D 24.03